# 0194 Zabrze, Armii Krajowej 50,38 M2

Piętro: 4
PLN / miesiąc

Opis

ZABRZAŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ogłasza przetarg na wysokość czynszu najmu 2-ch spółdzielczych lokali mieszkalnych który odbędzie się w dniu 28.12.2022 r. o godz. 13:00 w Klubie „KWADRAT” przy ul. Ślęczka 8 w Zabrzu. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest :  wpłata wadium w wysokości 1000,00 zł przelewem na konto Spółdzielni· PKO B.P. 69 1020 2401 0000 0902 0045 0510 najpóźniej do dnia 27.12.2022 r. oraz przesłanie skanu dowodu wpłaty na adres email – czlonkowski@zabrzezsm.pl. Nazwa oferenta na dowodzie wpłaty wadium (przelewie) powinna być identyczna z nazwą oferenta przystępującego do przetargu.  złożenie oświadczenia o zapoznaniu się ze stanem prawnym i faktycznym lokalu· mieszkalnego

Przetarg na wysokość czynszu najmu

Adres lokalu: Armii Krajowej 13a/14

Metraż: 50,38

Piętro: IV

Liczba pokoi: 2

Kuchnia: jasna

Pow.dodatkowa: balkon

Administracja: ADS „Centrum”

Czynsz: 739,59 zł

Adres lokalu: K. Baczyńskiego 7b/2

Metraż: 38,30

Piętro: parter

Liczba pokoi: 2

Kuchnia: jasna

Pow.dodatkowa: balkon

Administracja: ADS „Helenka”

Czynsz: 607,64 zł

Regulamin Przetargu oraz wzór oświadczenia dostępne są na stronie internetowej www.zabrzezsm.pl jak również w siedzibie Spółdzielni – Zabrze, ul. Ślęczka 1a pok. 1. Przetarg ma charakter nieograniczony. Spółdzielnia zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu, przerwania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyny. Wykaz oferowanych mieszkań jest do wglądu w gablocie Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Ślęczka 1a w Zabrzu, na naszej stronie internetowej www.zabrzezsm.pl w zakładce Obrót nieruchomościami – lokale mieszkalne na przetarg oraz w siedzibach jednostek osiedlowych Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z możliwością obejrzenia proponowanych mieszkań po uprzednim wcześniejszym uzgodnieniu z właściwą Administracją – do dnia 27.12.2022 r. Wszelkich informacji udziela Dział Członkowsko – Mieszkaniowy – Zabrze, ul. Ślęczka 1a. pok. 1 – numerem telefonu 32/277 72 02 .

pełna treść

zabrzanska-spoldzielnia-mieszkaniowa-oglasza-przetarg-na-wysokosc-czynszu-najmu–pl

Link do ogłoszenia

20 zł

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest TPAY.COM – Krajowy Integrator Płatności S.A.

50 zł

100 zł